Naslovnica     |      Reference     |      Zaposlenici    |      Kontakt    |      50 godina Zavoda    |      Energetsko certificiranje

Popis bivših zaposlenika UZGZ-a.

Angelov Renata, dipl. ing. arh.
Antonić Ana, stenodaktilograf
Arbanas Mladen, ing. građ.
Auguštin Jadranka, dipl. pol.
Babić Eduard, dipl. ing. elek.
Bakula Nada, dipl. oecc.
Bašić Zvonimir, arh. tehn.
Bakal Aleksandar, dipl. ing. arh.
Banić Rudolf
Benić-Velnić Vlasta, dipl. ing. arh.
Bešlić Nada, dipl. ing. arh.
Bezek Juraj, knjigovođa
Bezić, Bosiljka, dipl. ing. arh.
Bilić Marijan, dipl. pravnik
Bilić Tomislav, dipl. ing. geod.
Brežanski Darko, referent
Brnčić Berislav, dipl. ing. arh.
Budanko Vinko, građevinski tehničar
Bunjevčević Dunja, ing. građ.
Capuder Mirko, dipl. ing. prometa
Copić Željko, geodet
Crnković Branka, ek. tehničar
Crnković Marijan, dipl. ing. geodezije
Cvetko Željko, dipl. oecc.
Ćapeta -urđica, dipl. ing. arh.
Čapelnik Josipa, čistačica
dr. Čaldarović Ognjen, prof. soc.
Čengić Manda, čistačica
Čonč Đurđica, tehnički crtač
Čidić Željko, dipl. ing. arh.
mr. Dakić Slavko, dipl. ing. arh.
Delalle Radovan, dipl. urbanist
Delfin Vojtjeh, dipl. ing. arh.
Divić Ante, dipl. ing. prometa
Dogan Krunoslav, geodet kartograf
Doklestić Borislav, dipl. ing. arh.
Draganić Branko, građevinski tehničar
Dujković Darka, administrator
Dračić Tanja, ing. građ.
Dukić Eduard, dipl. ing. arh.
Dukić Ana, ek. tehničar
Đukić Elizabeta, daktilograf
Đureta Josip. ing. građ.
Đurkinjak Stjepan, kopirant
Đurković Darka, administrator
Đurković Slobodan, dipl. ing. prometa
Džidić Zdenka, ek. tehničar
Ferlež Bogdan, ek. tehničar
Filajdić Branka, dipl. ing. građ.
Franjić Ivanka, stenodaktilografkinja
Franz Krešimir, građ. tehničar
Frgić Boris, dipl. ing. arh.
Fröhlich Zvonimir, dipl. ing. arh.
Fumić Ankica, čistačica
Gajšak Ana, administratorica
Gamulin Niko, dipl. ing. arh.
Gašpert Rudi, građ. tehničar
Gašpert Rajka, ing. građ.
Gavranić Kuzma, dipl. ing. građ.
Gersy Maja. tehn. crtač.
Gluhinić Rozika, daktilograf
Glunčić Ante, dipl. ing. arh.
Golenja Sonja, administratorica
Grabundžija Mirela, dipl. ing. šumarstva
Graovac Ivo, dipl. pravnik
Gredelj Velimir, dipl. ing. arh.
Halambek-Wenzler Mira, dipl. ing. agr.
Haraminčić Biserka, čistačica
Haraminčić Štefica, stenodaktilograf
Hlebec Branko, dipl. ing. arh.
Hrastić Stevo, vozač
Hrga Martić Vesna, dipl. ing. uređenja krajobraza
Hrgovan Branimir, dipl. ing. građ.
Hribar Stjepan, dipl. ing. arh.
Ilijaš Rudolf, likovni tehničar
Imper Vladimir, dipl. ing. građ.
Ivaniš Zlatko, dipl. ing. građ.
Ivanović Kunc Mirjana, dipl. ing. arh.
Ivanović Jelica, ing. građ.
Ivanović Vladimir, dipl. ing. arh.
Ivezić Slavko, dostavljač
Jaklić Višnja, tehničar
Jamnicki Hrvoje, dipl. ing. građ.
Jandroković Zlatan, dipl. ing. arh.
Jankov Milan, dipl. ing. arh.
Janjić Jadranka, dipl. ing. šumarstva
Jug Vladimir, dipl. ing. građ.
Juretić Zvonimir, dipl. ing. građ.
Jurić Milan, dipl. ing. građ.
Juras Vladimir, dipl. ing. arh.
mr. Kelčec-Suhovec Stjepan, dipl. ing. prometa
mr. Kelemen-Pepeonik Valerija, dipl. ing. geografije
Kemić Marija, likovni tehničar
Kereković Davorin, prof. sociologije
Kincl Branko, dipl. ing. arh.
Kiš Kristina, dipl. ing. arh.
Kišicky-Golik Noemi, dipl. ing. arh.
Klečić Liza, čistačica
Klečić Mato, daktilograf
Klepac Vesna, dipl. ing. arh.
Kolacio Zdenko, dipl. ing. arh.
Kišicky-Golik Noemi, dipl. ing. arh.
Knežević Grozdan, dipl. ing. arh.
Koncilja Nevenka, upravni tehničar
Kopecky Zdenka, daktilografkinja
Korać Milica, arh. tehničar
Koroša Katarina, ing. građ.
Kovač Darinka, administrator
Kovačić Đuro, dipl. ing. arh.
Kozjak Ivan, dipl. ing. arh.
Kralj Jadranka, dipl. pravnik
Kranjčec Santa, daktilografkinja
Krolo Marija, prof. geograf.
Krpan Branka, službenik
Krstanović Ivica, dostavljač
Kršinić - Žanko Nataša, dipl. ing. arh.
Kušec Marija, daktilograf
Kuzele Zdenka, ing. građ.
Landeka Anđa, ekonomski tehničar
Leinert Vladimir, dipl. ing. građ.
Leskovar Jaki Marijana, prof. engleskog
Lovas Domagoj, dipl. ing. arh.
Ludaš Gordana, čistačica
mr. Lelić Zijad, dipl. ing. elek
Lepčević Franciska, čistačica
Lončar Butić Nataša, prof. sociol.
Lozić Melita, dipl. ing. arh.
Lubynski Tankred, dipl. ing. arh.
Lulić Vladimir, arh. tehn.
Maček Željko, dipl. ing. arh.

Mađarević Nevenka, arh. tehn.
Magić Ivica, mr. ekonom. nauka
Majcan Ivo, dipl. ing. građ.
Maretić Murtić Mirna, dipl. ing. arh.
Malek Marijan, referent
Mandić Jasna, ing. građ.
Maretić Mirko, dipl. ing. arh.
Marinić Mira, daktilograf
Markan Marija, čistačica
Međugorac Binka, administratorica
Meter Zdenko. dipl. ing. arh.
Miličić Paula, dipl. ing. arh.
Milosavljević Sonja, dipl. oecc.
Miličević Ratko, dipl. ing. arh.
Milohnoja Biserka, daktilografkinja
Mirković Berković Terezija, dipl. ing. arh.
Mirosavljević Emilija, dipl. ing. arh.
mr. Missoni Marija, prof. književnosti
Mitrečić Ivan, tehničar
dr. Mlač Krešimir, dipl. pravnik
Mladinov Josipa, dipl. ecc.
Mornar Nives, dipl. ing. arh.
Moštak Boris, ing. građ.
Moštak Branko, građ. tehn.
Muhić Antun, tehnički crtač
Mustić Antonija, tehnički crtač
Novak Slavica, administrator
Novak Željka, čistačica
Obed Vesna, prof. engl.
Obsieger Branka, dipl. ing. arh.
Ostrogović Igor, dipl. ing. arh.
Pavlic Stjepan, tekstilni tehničar
Pavić Joža, kopirant
Pavić Katica, čistačica
Pavišić Vladimir, dipl. oecc.
Petrač Vesna, daktilograf
Pejković Andrija, arhivar
Perić Nada, arh. tehn.
Perković Zorislav, prof. geografije
Pernar Tomislav, dipl. ing. arh.
Peš Antun, dipl. ing. arh.
Petrić Jankov Tamara, dipl. ing. arh.
Petrinjak Šimerk Vera, dipl. oecc.
Pezelj Luka, knjigovođa
Plašćar Željko, dipl. ing. arh.
Podgajski Robert, ing. građ.
Popović Mirjana, dipl. ing. šum.
Prebeg Mijo, dostavljač
Prgomet Kata, čistačica
Prišlin Nikola, upravni pravnik
Protrka Dragica, dipl. ing. arh.
Pucić Orsat, dipl. ing. građ.
Radić Ivana, dipl. ing. arh.
Radonić Ljubomir, službenik
Rajčević Anica, dipl. ing. matematike
Rajković Mira, dipl. oecc.
Richter Melita, prof. sociologije
Roca Maria de Nazare, mr. geografije
Rode Boštjan, dipl. ing. matematike
Rogulja Ranko, građ. tehničar
Romić Neda, dipl. ing. arh.
Rubeša Damir, dipl. ing. arh.
Rukavina Robert, građ. tehn.
Seletković Marija, dipl. ing. šumarstva
Skelac Manzoni Maja, dipl. ing. arh.
Smiljanec-Herceg Ivana, ek. tehničar
Somek Krešimir, dipl. ing. prometa
Supančić Zdenka, službenik
Smokvina Josip, dipl. ing. građ.
Smolej Zdenka, dipl. ing. arh.
Stoisavljević Branka, daktilograf
Šajnović Beata, dipl. ing. arh.
Ščrbec Zdenka, čistačica
Ščrbec Vlado, dostavljač
Šegrc Veljko, dipl. ing. građ.
Šelemba Mihailo
Šilović Karadjole Nada, dipl. ing. arh.
Škare Duje, prof. geografije
Škrinjarić Emilija, službenik
mr. Šmit Branka, dipl. oecc.
onje Zdravko, građ. tehničar
Šokac Franjo, ing. građ.
Škorić Nevenka, tehn. crtač
Šnidaršić Vesna, prof. francuskog
Šojat Ivan, dipl. ing. građ.
Šorša Boris, tehn. crtač
Šorša Dragutin, kopirant
Špigelski Margareta, dipl. ing. geol.
Špiler Pavlenić Nada, prof. geograf.
Šterk Valentak Rajna, dipl. ing. građ.
Štimac Žuvela Mladenka, daktilograf
Šubić Hrvoje, arhivar
Šulentić Luka, dipl. ing. arh.
Šutej Držislav, dipl. prav.
Takač Zdenka, arh. tehn.
Tepeš Ivan, dipl. ing. arh.
Terček Želimir, tehn. razrađivač
Tisaj Renata, administrativni tehničar
Thumm Dunja, dipl. ing. arh.
Tkalčić Zvonimir, maketar
Tomičić Dane
Topolnik Vesna, tehn. razrađivač
Trninić Bosiljka, dipl. oecc.
Tropan Berislav, ing. građ.
Tukač Branimir, prof. geograf.
Turk Gordana, dipl. oecc.
Uhlik Josip, dipl. ing. arh.
Vajdić Ivan, vozač
Valentić Bregovec Olga, dipl. pravnica
Validžija Slavomir, arh. tehničar
Večerin Stjepan, vozač
Vizjak Božidar, dipl. ing. građ.
Vlahov Zorka, daktilograf
Vrbanić Vido, dipl. ing. arh.
Vrcan Dessa, dipl. ing. arh.
Vučetić Marijana, arh. tehn.
Vujasinović Dunja, dipl. ing. arh.
Vukmanić Amalija, administrator
Würth Dragica, dipl. pravnica
Zanić Jakov, dipl. oecc.
Zečić Nikola, dipl. ing. šum.
Zemljak Ivan, dipl. ing. arh.
Zlatić Lidija, dipl. ing. arh.
Zorić Katja, dipl. ing. arh.
Zubović Damir, ing. građ.
Zuccon Darin, dipl. ing. arh.
Žagar Želimir, dipl. ing. arh.
Žic Dubravka, dipl. ing. arh.
Živković Bosiljka
Žlender Ivan, dipl. ing. građ.
Žužić Vera, prof. Engleskog


UZGZ d.o.o. © 2013